Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Märgi tutvustus

SIIA SAAB.  Ligipääs kõigile on hea tahte märk, mis väärtustab kõigile inimestele avatud ja ligipääsetavat keskkonda.
Märki kasutades annad teada, et sinu keskkonda on oodatud erinevate vajadustega inimesed. Sinu ruumidele, ettevõtmistele ja infole saavad ligi inimesed ka siis, kui nad kasutavad liikumiseks  ratastooli, vajavad valge kepi abi või ei kuule hästi.

Tegemist ei ole võrdõigusvoliniku kantselei välja antava kvaliteedimärgiga (volinik ei kontrolli ligipääsetavuse olemasolu), vaid märk näitab asutuste soovi ja head tahet oma ligipääsetavusele tähelepanu pöörata ja seda parandada.

Ligipääsetavuse hindamine ilma ekspertteadmisteta ei pruugi anda soovitud tulemust. Siin saavad õla alla panna ligipääsetavuse asjatundjad, kes aitavad heade mõtetega.  Nii saab juba ennetavalt hoida ära võimalikke vigu ja jõuda parimate lahendusteni. Eestis koondab ligipääsetavuse eksperte MTÜ Ligipääsetavuse Foorum, kellelt saab tellida ligipääsetavuse auditi.

Parema ligipääsu loomine on protsess ja areng ning ka väiksemad muudatused on samm parema ligipääsu poole.

Asutus näitab head tahet ja positiivset eeskuju ka siis, kui ta on teinud kohandusi kas nägemis,- kuulmis-, liikumis- või intellektipuudega inimestele ligipääsu tagamiseks. Neist saab teada anda kitsama märgi kasutamisega: SIIA SAAB. Ratastoolis; SIIA SAAB. Vaegnägija; SIIA SAAB. Vaegkuulja; SIIA SAAB. Lihtsas keeles

Teemamärgid

ratastoolis

vaegkuulja

lihtsaskeeles

vaegnagija


Võrdõigusvoliniku kantselei

  • Roosikrantsi 8b 10119 Tallinn
  • Telefon: (+372) 6269 059
  • E-post: info@svv.ee
  • Mobiiltelefon: (+372) 5620 9906


“Siia saab” märki annab välja Võrdõigusvoliniku Kantselei. Vaata, millega me veel tegeleme, ehk saame abiks olla?
© Võrdõigusvoliniku kantselei